کلینیک لاغری موضعی

مرکز ترمودرمی برای لاغری موضعی غرب تهران

ترمودرمی غرب تهران ;  از جمله بهترین راهکارها جهت کاهش وزن به شمار می رود. در دنیای امروز که سبک زندگی مان به شدت تغییر کرده است، نسبت به قبل فعالیت فیزیکی کمتری داریم. مسئله چاقی و اضافه وزن به یکی از چالش های اصلی سلامتی تبدیل شده است.

به منظور مقابله با این مشکل، روش های متنوعی ارائه شده است که از جمله آنها می توان به ترمودرمی اشاره نمود. ترمودرمی، فرآیندی است که از طریق انرژی حرارتی، می توان چربی های اضافی بدن را به طور موثر از بین برد.

با مراجعه به مراکز لاغری و استفاده از خدمات آنها می توانید بهتر این فرایند را طی نمایید و به نتایج مطلوب دست یابید. برای دیدن سایر دستگاه های خوب لاغری میتوانید به مطلب بهترین مرکز لاغری موضعی غرب تهران مراجعه نمایید .

نام دیگر ترمودرمی تشک های گرمایشی برای لاغری است که اسم علمی ان ترمودرمی برای لاغری موضعی میباشد .

دستگاه ترمودرمی برای لاغری غرب تهران

مرکز ترمودرمی غرب تهران

دستگاه ترمودرمی برای لاغری، یک فناوری نوین و جدیدی است که با انتقال گرما از طریق تشک های مخصوص می توان چربی های موضعی بدن را از بین برد. این دستگاه با انتقال گرما به مناطق مورد نظر، باعث انقباض و انبساط سلول های چربی می شود.

 

انتقال حرارت موضعی باعث انبساط سلول های چربی می شود. سپس با کاهش دمای ناگهانی، سلول های چربی منقبض می شوند. این عمل بعد از مدتی باعث از بین رفتن چربی های اضافی بدن خواهد شد.

مرکز لاغری غرب تهران

مرکز لاغری Aroma

تماس : 09123902078 – 02122963863

آدرس : شهرک غرب بلوار فرحزادی ابتدای یبوار دریا – جنب گل فروشی ایگل

لوکیشن :

البته ناگفته نماند که استفاده از این دستگاه تنها به آن دسته از افرادی که قصد لاغری موضعی را دارند، پیشنهاد می شود. از جمله مهمترین مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابل استفاده جهت لاغری موضعی در نواحی مختلف بدن
  • روش غیرتهاجمی بدون درد و عارضه
  • روش دائمی بدون احتمال برگشت مجدد چاقی
  • افزایش متابولیسم بدن
  • انتقال گردش خون در بدن 
  • بهبود ظاهر پوست

تماس با مرکز ترمودرمی غرب تهران

شما میتواند بغیر از دستگاه ترمودرمی با 10 ها دستگاه دیگر زیر نظر متخصص برای لاغری کار کنید . برای شماوره رایگان میتوانید با شماره زیر مرکز لاغری سلین ارتباط برقرار کنید .

02144050788

تماس و مشاوره

آشنایی با انواع روش های لاغری موضعی

 

روش های متنوعی جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن وجود دارند. دستگاه ترمودرمی برای لاغری از جمله بهترین روش های غیرتهاجمی جهت از بین بردن چربی های بدن می باشد. علاوه بر این روش، روش های دیگری نیز وجود دارند که همگی آنها مکمل یکدیگر هستند. هر کدام از این روش های لاغری موضعی از ویژگی های مخصوص به خود برخوردار می باشند. برای اینکه به نتایج بسیار مطلوب در این زمینه دست یابید، نیاز است که به بهترین مرکز لاغری مراجعه و از خدمات قابل ارائه آن استفاده نمایید. 

در این بین استفاده از دستگاه ترمودرمی برای لاغری به دلیل نتایج فوق العاده ای که جهت از بین بردن چربی های اضافی بدن به همراه داشته است، در بین بسیاری از طرفداران محبوب می باشد. 

مزایای استفاده از ترمودرمی برای لاغری 

در ادامه به معرفی برخی از پرطرفدارترین روش های لاغری موضعی می پردازیم:

دستگاه لاغری موضعی جی فایو 

جی فایو 3
دستگاه جی فایو به دلیل عملکرد خاص خود، برای افراد باردار مناسب نمی باشد.

یکی از انواع روش های لاغری موضعی می توان به دستگاه جی فایو (G5) اشاره نمود. این دستگاه، عملکردی به مانند دستگاه ماساژ دارد و از طریق حرارت و انتقال گرما، باعث حذف چربی های غیرضروری در نواحی مختلف بدن می شود. این دستگاه جهت لاغری موضعی و با اهداف خاص مورد استفاده قرار می گیرد. عدم نیاز به دوره نقاهت و بازگشت سریع به فعالیت های روزمره از جمله مهمترین مزایای استفاده از دستگاه لاغری موضعی جی فایو به شمار می روند.

شما میتوانید برای دیدن مراکز دارای دستگاه g5 به مطلب بهترین مرکز جی فایو غرب تهران مراجعه کنید .

دستگاه لاغری موضعی فارادیک

انواع دستگاه لاغری موضعی
اولترا کویتیشن
LPG یا اندرمولوژی
G5
 شاک ویو
کرایولیپولیز
پرسوتراپی
لیپوسونیک
فارادیک

دستگاه فارادیک، یکی دیگر از انواع روش های لاغری موضعی است که با انتقال پالس های الکتریکی به نواحی مورد نظر منجر به از بین رفتن چربی های اضافی می شود. این دستگاه با انتقال جریان الکتریکی از طریق پدهای مخصوص بر روی نواحی خاص باعث انبساط و انقباض عضلات می شود. این فرایند می تواند منجر به افزایش متابولیسم و سوخت و ساز چربی ها در منطقه مورد نظر شود. 

روش لاغری مانکن استایل

مانکن استایل ، یکی از بی خطرترین روش های لاغری موضعی است که در مراکز لاغری مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از محلول خاص که حاوی جلبک دریایی و یک سری مواد موثر نظیر: کافئین، کارنیتین، کلروژنیک اسید و عصاره چای سبز است، استفاده می شود. این محلول به صورت موضعی بر روی نواحی خاص از جمله شکم، باسن، ران ها و بازوها مالیده می شود. این محلول با نفوذ در زیر پوست می تواند به طور موثر باعث حذف چربی های موضعی بدن شود. 

آشنایی با انواع روش های لاغری موضعی

دستگاه لاغری ال پی جی

LPG، یکی دیگر از روش های لاغری موضعی است که با استفاده از غلطک های ماساژ مانند، منجر به از بردن چربی های اضافی بدن می شود. این دستگاه دارای غلطک های مخصوصی است که با حرکات چرخشی و ضربه ای باعث اعمال ماساژ بر روی نواحی مورد نظر می شود. این روش غیر تهاجمی در کنار سایر روش های لاغری موضعی نظیر: سونا و… می تواند جهت از بردن چربی های موضعی بدن موثر واقع شود. استفاده صحیح و مداوم از این دستگاه در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش، اثربخشی آن را چندین برابر می کند. مرکز ال پی جی غرب تهران

 

سوالات متداول

  • آیا استفاده از دستگاه های لاغری موضعی به تنهایی کارساز می باشند؟

خیر، از دستگاه های لاغری موضعی باید در کنار رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظم استفاده نمود تا بتوان به نتایج مطلوب دست یافت. 

  • آیا استفاده از دستگاه لاغری موضعی، عوارض دارد؟

استفاده از دستگاه های لاغری موضعی عوارض زیادی ندارد. البته این دستگاه ها ممکن است در برخی از افراد به صورت موقتی باعث ایجاد درد و ناراحتی در نواحی مورد نظر شوند. 

  • از دستگاه های لاغری موضعی می توان برای کدام نواحی بدن استفاده نمود؟

دستگاه های لاغری جهت از بین بردن چربی های موضعی بدن در نواحی مختلف از جمله شکم، پا، ران، باسن، بازوها و پهلوها مورد استفاده قرار می گیرند.  

منابع

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا