تزریق ژلشمال تهرانکلینیک زیبایی و مراقبت پوستی

معرفی بهترین کلینیک تزریق ژل و فیلر در شریعتی + قیمت , عکس

تزریق ژل و فیلر کاربرد های مختلف دارد اما ایا این کاربرد هارا میدانید. احتمالا اگر کلمه بهترین کلینک تزریق ژل و فیلر در شریعتی را سرچ کرده اید دنبال بهترین مرکز این خدمات میگردید. در ادامه به سراغ یک کلنییک زیبایی در شریعتی که دارای بهترین عملکرد در تزریق ژل و فیلر دارد را معرفی میکنیم . اما قبل از ان چند کاربرد تزریق ژل و فیلر اشنا میشویم.

قیمت تزریق ژل و فیلر در کلینیک تزریق ژل و شریعتی چقدر است ؟

تزریق ژل و فیلر شمال تهران

در ادامه گفته میشود که خدمات ژل و فیلر یکی از گسترده ترین خدمات در حیطه زیبایی میباشد و هر برند و مقدار تزریق ژل بر قیمت نهایی تاثیر دارد . در ادامه بعد از معرفی هر خدمت تزریق ژل و فیلر قیمت ان خدمات به صورت حدودی گفته میشود . به طبع به دلیل تغییر ارزش زل و فیلر های وارداتی امکان تغییر قیمت تا 20 درصد وجود دارد .

التبه این مرکز دارای 20 درصد تخفیف تزریق ژل و فیلر در شریعتی را دارا میباشد.

تزریق ژل لب در بهترین مرکز ژل و فیلر شریعتی

تزریق ژل لب شمال تهران
ژل لب عکس قبل و بعد کلینیک زیبایی شریعت

این خدمت یعنی تزریق زل لب از پر مراجعه ترین خدمت در کلینیک زیبایی شریعتی میباشد . تزریق ژل لب حتما باید توسط شخصی انجاتم شود که تعداد زیادی اینکار را  انجام داده باشد تا تبحر و مهارت بدست اورده باشد . اما تزریق ژل و فیلر بیشتر یک هنر است تا یک کار پزشکی چرا که میزان و دقت در انجام کار تنها کار یک پزشک نیست و بهتر است توسط شخصی انجام شود که دارای نمونه کار های زیادی باشد.

قیمت تزریق ژل لب حدوا بین 3 الی 4 میلیون تومان برای هر دو لب بالا و پایین میباشد.

فیلر زیر چشم

یکی دیگر از خدمات کلینیک زیبایی شمال تهران میباشد.

اگر زیر چشمتان فرورفتگی دارید یا بر اثر ان زیر چشمتا سیاه شده و گود افتاده بهترین حرکت تزریق فیلر زیر چشم است. فیلر زیر چشم باعث پر شدن زیر چشم میشود.

پر شدن زیر چشم باعث میشود این سیاهی از بین برود . قیمت حدودی تزریق فیلر زیر چشم بین 2.5 تا 3 میلیون تومان میباشد.

مزوژل و جالپرو

تاحالا معجزه جوانسازی پوست یعنی مزوژل و جالپرو به گوشتان خورده . اگر دنبال زیبایی طبیعی بدون تزریق ژل و فیلر هستید مزوژل ها و جالپرو باعث جوانی صورت با استفاده از تزریق به پوست شما میشود . بعد از تزریق کلازن سازی پوست تا 1 سال ادامه پیدا میکند و سبب برجستگی طبیعی قسمت هایی از صورت های لاغر میشود.

قیمت این خدمات بین 4 تا 5 میلیون تومان میباشد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل و فیلر

ی خدمت پر طرفدار در مرکز تزریق ژل و فیلر در شمال تهران میباشد.

برای قرینه سازی و مادلینگ و زاویه سازی صورت تزریق ژل و فیلر انجام میشود . این خدمات به صورت ترکیبینی با لیفت با نخ و هایفوتراپی انجام میشود تا تاثیر گذاری فوق العاده داشته باشد .

ماندگاری این روش 1 سال میباشد و در 1 روز انجام میگیرد.

بهترین کلینیک تزریق ژل لب در تهران

ارتباط با کلینیک زیبایی شریعتی

بهترین کلینیک زیبایی در شریعتی

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا