دسته‌بندی نشده

4 کلینیک برتر درمان جای زخم و بخیه در تهران * آدرس + تلفن

کلینیک درمان زخم بخیه در تهران چه وظایفی را باید انجام دهد و چه روشهایی برای درمان زخم و درد وجود دارد؟

کلینیک های درمان جای زخم  و بخیه در تهران در واقع یکی از مراکز مهم و ضروری برای درمان انواع زخم‌ها و بیماری‌ها می‌باشد. یکی از زخم‌هایی که نیاز است تا به سرعت به این گونه کلینیک‌ها مراجعه کرد، زخمی است که نیاز به بخیه داشته باشد.

در واقع درمان جای زخم‌ها و بخیه های عمیق را نمی‌توان به تنهایی و در منزل پانسمان و یا انجام داد . این گونه زخم‌ها باید در کلینیک‌هایی که مجهز می‌باشند، توسط پزشک بخیه زده شود. در این کلینیک‌ها راه‌های درمان متفاوتی برای زخم‌ها نیز وجود دارد.

در این مواقع کلینیک‌ها وظایفی دارند که باید به درستی انجام شود. در ادامه و در بخش‌های بعدی با ما همراه باشید تا در ابتدا با وظایف اصلی مراکز درمان جای زخم  و بخیه در تهران  آشنا شویم. سپس توضیحات کاملی را در مورد یکی از راه‌های ترمیم زخم‌ها و دردها که اوزون تراپی نام دارد، برای شما بیان کنیم. 

نام دکتر آدرس تلفن
دکتر میترا کاوئی
دکتر میترا کاوئی

ش نظام پزشکی: 34465

سعادت آباد، سرو شرقی،
پلاک 43، واحد 7
02126654500

تماس
دکتر شیرین راحمی
دکتر شیرین راحمی

ش نظام پزشکی: 55210

تهرانپارس، خ. تیرانداز، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 190/1 شرقی، پ. 341، ط. سوم 02177720718

تماس
دکتر سارا بهروان
دکتر سارا بهروان

ش نظام پزشکی : 104881

خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 45 ، مجتمع یاس واحد 4

02126714051

تماس
دکتر کاظم محقق
دکتر کاظم محقق

ش نظام پزشکی : 66356

اشرفی اصفهانی – ابتدای مرزداران – پ 227 – طبقه چهارم

02144219771

تماس

اگر زخمی در بدن ایجاد شود، در چه مواقعی نیاز به بخیه دارد؟

اگر زخمی در بدن ایجاد شود، در چه مواقعی نیاز به بخیه دارد؟

به طور کلی پوست انسان بخش حساسی از بدن است که اگر به هر دلیلی آسیب ببیند و یا زخم شود، باید سریع نسبت به درمان آن اقدام کرد.

برخی از زخم‌ها به صورت سطحی روی پوست بدن ایجاد می‌شوند که با یک پانسمان معمولی و در منزل به راحتی درمان می‌شوند.

ولی برخی از زخم‌ها و یا بریدگی‌ها به صورت عمقی لایه‌های پوست را از بین برده و آسیب جدی به بافت‌ها وارد می‌کنند.

این زخم‌ها ممکن است در اثر برخورد شی تیز، تصادف و یا هر علت دیگری ایجاد شوند. در برخی مواقع با استفاده از شستشو زخم با آب و صابون و همچنین قرار دادن یک باند تمیز روی آن می‌توان میزان خونریزی را کاهش داد و آن را کنترل کرد.

ولی در مواقعی که پس از این اقدامات زخم بهبود پیدا نکند و خونریزی ادامه داشته باشد، فرد باید به کلینیک درمان زخم و مراکز مورد نظر مراجعه کند. در واقع در صورت مشاهده موارد زیر، زخم بیمار نیاز به بخیه خواهد داشت.
کلینیک درمان زخم در تهران

  • عمق زخم ایجاد شده یک سانتی متر و یا بیشتر باشد.
  • ماهیچه، استخوان، بافت‌ها و برخی از قسمت‌های بدن در اثر زخم ایجاد شده مشخص باشد.
  • زخم در اثر برخورد شی آلوده روی بدن ایجاد شود.
  • احتمال عفونت در قسمت زخمی بدن وجود داشته باشد.
  • زخم عمیق روی صورت، انگشت و یا دست‌ها ایجاد شود.

 در این گونه کلینیک‎‌ها فرد بیمار، توسط پزشک و افراد متخصص معاینه شده و میزان آسیب وارد شده از طریق زخم بررسی خواهد شد. در نهایت در صورت نیاز، زخم بخیه شده و پانسمان می‌شود.

در بخش بعدی با تمامی وظایف کلینیک درمان زخم بخیه به طور کامل آشنا خواهیم شد.

کلینیک درمان جای زخم چه وظایفی در قبال بیماران مراجعه کننده دارد؟

کلینیک درمان زخم چه وظایفی در قبال بیماران مراجعه کننده دارد؟

همان‌طور که در بخش قبلی بیان کردیم، زخم‌های عمیقی که در مدت زمان زیاد بهبود پیدا نکنند نیاز به بخیه دارند و باید این کار در کلینیک درمان جای زخم در تهران و توسط متخصصان برای بیمار انجام شود.

در واقع این کلینیک‌ها باید وظایفی را برای درمان بیماران انجام دهند. در حقیقت یکی از مهم‌ترین وظایف این نوع کلینیک‌ها و تیم متخصص آن‌ها، تعهد نسبت به بیمار و درمان موثر برای افراد مراجعه کننده است.

به طور کلی یک تیم متخصص در کلینیک‌ها وجود دارد که بیمار پس از مراجعه به این مراکز توسط این تیم معاینه خواهد شد. در واقع این تیم شرایط و سوابق پزشکی بیمار را بررسی کرده و سوالاتی را از فرد خواهد پرسید.

پزشک مورد نظر از داروهای مصرفی بیمار نیز مطلع خواهد شد. در ادامه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بیمار، باید آزمایشات و عکس‌هایی نیز از بیمار گرفته شود. 

آزمایشات و چکاپ فرد بیمار در کلینیک درمان جای زخم در تهران ، به تیم پزشکی کمک می‌کند تا در صورت وجود عفونت و یا مشکلات دیگری در بدن، در زمان سریع تری اقدام به درمان زخم و بخیه کنند.

در ادامه با توجه به اطلاعاتی که در مورد بیمار وجود دارد، پزشک متخصص و مورد نظر برنامه‌های درمانی برای فرد را تجویز می‌کند. در برخی موارد ممکن است پزشک بر اساس شرایط موجود، اقدام به بخیه زدن زخم نکند.

ولی در صورت نیاز به بخیه، پس از ضدعفونی کردن و شستشوی زخم، بخیه انجام می‌شود.

در نهایت پس از پانسمان توسط تیم کلینیک، پزشک متخصص داروهای آنتی بیوتیک را نیز جهت جلوگیری از عفونت زخم برای بیمار تجویز می‌کند. 

کلینیک درمان زخم

مقالات :

لیزر موهای زائد چیست؟

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا