مطب لاغری موضعی

لاغری موضعی با دستگاه LPG روشی آسان و بدون درد

داشتن اندام مناسب و بدون چربی آرزوی تمام افراد است که روش های مختلفی در این زمینه وجود دارد.. لاغری موضعی با LPG  روشی جدید و مناسب است، دستگاه LPG  با شیوه درمانی غیر تهاجمی در درمان چربی اضافی بسیار موفق بوده است. فواید LPG  نسبت به عوارض LPG بسیار بیش تر است، اگر شما هم به دنبال روش لاغری موضعی مناسب هستید و از رژیم های سخت و انجام ورزش های سنگین خسته شده اید می توانید از طریق آشنایی لاغری موضعی با LPG، در مدت زمان کوتاه به ظاهری مناسب و ایده آل برسید، پس تا انتهای مطلب برای آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه LPG و عوارض و فواید آن در حذف چربی اضافی  با ما همراه باشید.

lpg در مطب لاغری تهران

درباره نحوه عملکرد دستگاه LPG

دستگاه LPG روشی جدید برای حذف چربی اضافی در نواحی مختلف بدن از جمله بازو، باسن، شکم، ران و دور کمر می باشد. نحوه عملکرد و چگونی کار دستگاه LPG به این روش است که با حرکات مکشی و آرام بر روی پوست باعث ماساژ پوست و خون رسانی و بهبود گردش لنفاوی می شود؛ که این فرآیند منجر به تجزیه چربی های اضافی پوست می شود. لاغری موضعی با LPG علاوه بر از بین بردن چربی های اضافی با بهبود پوست و محکم شدن آن زیبایی اندام شما را دو چندان می کند. لاغری موضعی با LPG به طور کلی در هفته در دو جلسه 45 دقیقه ای انجام می شود و تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه دارد، البته با این روش درمانی خیلی سریع، نسبت به دیگر روش ها به نتیجه می رسید.

 لاغری موضعی با دستگاه LPG

عوارض و فواید دستگاه LPG

لاغری موضعی با LPG  مانند دیگر روش های درمانی دارای عوارض و فوایدی است، البته میزان فواید این روش نسبت به عوارض آن بسیار بیش تر است.

فواید لاغری موضعی با LPG

کم رنگ شدن و گاهی هم از بین رفتن ترک پوستی، ایجاد حس آرامش، بهبود و سفتی پوست، از بین بردن چربی اضافی، جوانسازی پوست، روشی آسان و بدون درد، از بین بردن سلول های مرده پوست

عوارض لاغری موضعی با LPG

عوارض کار با دستگاه LPG به دلیل این که یک روش غیر جراحی است؛ بسیار کم است. در افرادی که پوست حساس دارند ممکن است باعث ایجاد کبودی و پارگی مویرگ ها شود. به دلیل کاهش جریان خون بهتر است افرادی که بیماری خاص مانند ایدز، نارسایی کلیه، بیماری قلبی، سرطان و … دارند، از این روش استفاده نکنند.

 لاغری موضعی با دستگاه LPG  لاغری موضعی با دستگاه LPG  لاغری موضعی با دستگاه LPG

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا