صادقیههایفوتراپی

هایفوتراپی صادقیه ; معرفی مراکز هایفوتراپی صادقیه

 هایفوتراپی به‌عنوان یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست امروزه طرف‌داران بسیار زیادی پیدا کرده و افراد زیادی به دنبال این روش جوان‌سازی پوست رفته‌اند. اگر بخواهیم درباره شهر تهران صحبت کنیم، یکی از بهترین درمانگاه‌های هایفوتراپی در منطقه صادقیه ، مرکز دلدار نام دارد.

این مرکز به‌عنوان یکی از بهترین کلینیک‌ها در حوزه پوست و مو و زیبایی مشهور شده است.

مرکز هایفوتراپی صادقیه

اگر بخواهیم به دلایل تمایز کلینیک دلدار کلینیک‌ها در غرب تهران بپردازیم، باید بگوییم که عواملی همچون مسئولیت‌ پذیری ، رعایت بهداشت، نظم ، دقت در فرایندهای درمانی و تجربه و سابقه بالای پزشکان در این مرکز باعث شده تا کلینیک دلدار به‌عنوان یکی از بهترین کلینیک‌ها در این حوزه شناخته شود.

در ضمن، این کلینیک تمامی مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه جوان‌سازی پوست را دارد و رضایت مراجعین را در اولویت اهداف خود قرار داده است.

کلینیک هایفوتراپی در صادقیه

**

لیست بهترین مراکز هایفوتراپی تهران

کلیک

**

مرکز زیبایی Aroma

 

تماس : 09123902078 – 02122963863

آدرس : شهرک غرب بلوار فرحزادی ابتدای یبوار دریا – جنب گل فروشی ایگل

لوکیشن :

هایفوتراپی صادقیه ; هایفوتراپی چیست و چه کاربردی دارد؟ 

مرکز هایفوتراپی صادقیه

هایفوتراپی به‌عنوان یکی از روش‌های جوان‌سازی پوست است که به کمک امواج التراسونیک یا همان فراصوت در دستگاه هایفو کار می‌کند.

این دستگاه با استفاده از امواج التراسونیک منجر به تحریک تولید الاستین و کلاژن پوست می‌شود. بدین ترتیب چین‌وچروک‌ها و شل‌شدگی‌های پوست از بین رفته و پوستی با فرم کشیده خواهیم داشت.

از موارد مراجعه به کلینیک هایفوتراپی در صادقیه می‌توان به رفع افتادگی ابرو و گونه‌ها، غبغب، ازبین‌بردن خطوط گردن و سایر چین و چروک‌های پوستی اشاره کرد.

 مراکز هایفوتراپی غرب تهران کلیک

مراقبت‌های بعد از هایفو

 

پس از جلسات هایفوتراپی در کلینیک هایفوتراپی در صادقیه ، لازم است تا برخی نکات و مراقبت‌هایی را برای افزایش تأثیرگذاری درمان هایفو انجام داد. به طور مثال بهتر است تا چندین ساعت در برابر نور شدید آفتاب و اشعه ماورا بنفش آن قرار نگیریم.

در صورت نیاز به مصرف مایعات می‌توان اقدام به نوشیدن آب کرد. درحالی‌که توصیه می‌شود تا از مصرف نوشیدنی‌های الکلی یا کافئین‌دار پس از جلسه هایفوتراپی خودداری شود. حضور در محیط‌های گرم و مرطوب همچون سونا و جکوزی و حمام پس از جلسه هایفوتراپی ممکن است که اثرات درمانی هایفوتراپی را به کمترین میزان کاهش دهد.

در ضمن توصیه می‌شود تا از لمس بیش از حد پوست یا خاراندن آن پس از جلسه هایفو در کلینیک هایفوتراپی در صادقیه خودداری نمایید.

آیا هایفو عوارض دارد؟

 

آیا هایفو در کلینیک صادقیه عوارض دارد؟

 

 بسیاری از مراجعین ما در جلسات اولیه که به کلینیک هایفوتراپی در صادقی مراجعه می‌کنند، کنجکاوند که بدانند آیا هایفوتراپی عوارض دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که هایفوتراپی هیچ‌گونه عوارض خاصی نداشته و شما قادر هستید تا پس از اتمام جلسه درمانی فعالیت‌های کاری و روزمره خود را از سر بگیرید.

این مورد را باید با درمان‌هایی همچون جراحی پوست صورت مقایسه کنیم که قاعدتاً تا چند روز یا هفته نیاز به مراقبت‌های کاملی خواهیم داشت.

 

مقایسه اثرگذاری هایفوتراپی نسبت به عمل جراحی و لیفت با نخ

 

اگر بخواهیم به مقایسه هایفوتراپی با روش‌های جراحی و لیفت صورت با نخ بپردازیم، باید بگوییم که هایفو به‌عنوان یک روش غیرتهاجمی برای جوان‌سازی پوست شناخته می‌شود. این در حالی است که در اعمال جراحی و روش‌هایی همچون لیفت صورت با نخ نیاز به عمل جراحی و استفاده از تیغ و بخیه خواهیم داشت.

از نظر اثرگذاری نیز باید بگوییم که افرادی که از هایفوتراپی برای پوست خود استفاده کرده‌اند، تقریباً به همان میزان افرادی که لیفت صورت با نخ را انجام داده‌اند، رضایت دارند. همچنین باید خاطرنشان کنیم که اثرگذاری هایفوتراپی نسبت به سایر روش‌های جراحی بسیار سریع‌تر است. در ضمن از نظر عوارض نیز بسیاری از دست‌اندرکاران این حوزه معتقدند که دستگاه هایفو به‌خاطر ماهیت امواجی خود هیچ‌گونه عوارضی ندارد.

 

همین حالا جلسه مشاوره رایگان خود را رزرو کنید: 

درصورتی‌که برای مراقبت از پوست خود و استفاده از خدمات هایفوتراپی نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان به‌عنوان بهترین کلینیک هایفوتراپی در صادقیه بهره ببرید.

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا