کلینیک لیزر موهای زائدلیزر مولیزر موهای زائد

معرفی دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ 

معرفی دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ 

دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ یکی از انواع دستگاه های لیزر برای رفع موهای زائد بدن است. این دستگاه ساخت شرکت آمریکایی سایناشور بوده که یکی از بزرگترین کمپانی های تولید دستگاه های لیزر در جهان می باشد. در واقع تخصص اصلی شرکت سایناشور ساخت دستگاه های لیزر است که باعث شده به یک برند جهانی و معتبر تبدیل شود. 

دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ یکی از بهترین دستگاه های لیزر موجود در جهان است. شرکت تولید کننده این دستگاه موفق به کسب استاندارد طلایی در تولید شده و این ویژگی نشانه اعتبار دستگاه لیزر Elite+ است. در ایران بسیاری از مراکز و کلینیک های پوست از این دستگاه برای رفع موهای زائد استفاده می کنند. بنابراین با توجه به کیفیت و مرغوبیت این دستگاه، تنها کلینیک های معتبر از آن در مراکز خود استفاده می کنند. 

بسیاری از افراد برای رفع موهای زائد خود، به دنبال دستگاه لیزر با کیفیت هستند. چرا که رفع موهای زائد با استفاده از روش های سنتی مانند اپیلاسیون، شیو کردن و… برای افراد خسته کننده است. بنابراین به دنبال روشی برای رفع موهای زائد به صورت دائمی هستند. در میان انواع دستگاه های لیزر موجود در بازار بایستی دستگاه مناسب و با کیفیت را انتخاب کرد. چرا که استفاده از دستگاه بی کیفیت می تواند باعث بروز عوارض جانبی لیزر موهای زائد مانند سوختن پوست شود. 

مقالات مرتبط :

آیا لیزر مو زائد در بارداری امکان پذیر است ؟ + روش های جایگزین

در ایران دستگاه لیزر الیت پلاس یکی از گزینه های مناسب برای رفع موهای زائد است. افراد با انواع پوست های خشک، معمولی و… و با ضخامت موهای متنوع می توانند از این دستگاه استفاده کنند. در واقع هر کلینیکی که مجهز به دستگاه لیزر الیت پلاس باشد، افراد می توانند با خیالی آسوده رفع موهای زائد خود را به آن کلینیک بسپارند. قطعا با یک بار استفاده از این دستگاه، از نتایج شگفت انگیز آن بهره مند خواهید شد. 

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ 

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ 

دستگاه لیزر الیت پلاس دارای مزایای بسیاری می باشد. در واقع کاربرد این دستگاه مزایای اقتصادی، بهداشتی، درمانی، زیبایی و… فراوانی دارد که با یک بار استفاده از آن حتما متوجه خواهید شد. 

یکی از مهمترین مزیت های دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ این است که همه افراد اعم از خانم ها و آقایون با هر نوع رنگ پوست می توانند از این دستگاه استفاده کنند. در واقع تایپ های پوستی مختلف مانند سفید، تیره، برنزه، روشن، زیتونی و… می توانند موهای زائد خود را از بین ببرند. حتی امکان رفع موهای زائد برای افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند نیز وجود دارد. 

 

علاوه بر این افراد با انواع ضخامت موهای زائد مانند موهای کرکی، نازک، ضخیم و… می توانند از این دستگاه استفاده کنند. در واقع میزان ضخامت موها تاثیری در لیزر آنها با این دستگاه ندارد. همچنین لیزر موها با استفاده از دستگاه الیت پلاس هیچگونه خطری ندارد. استفاده از این دستگاه کاملا ایمن بوده و اشعه لیزر به بافت های اطراف بدن آسیبی وارد نمی کند. 

کاربرد دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ تقریبا بدون درد می باشد. در واقع این دستگاه دارای سیستم کولینگ بوده که باعث ایجاد درد، التهاب، سوزش و… نمی شود. همچنین تاثیر دستگاه لیزر بر روی موهای زائد با سرعت بالایی انجام می شود. در واقع پس از جلسه اول لیزر، موهای زائد نازک و کم شده و پس از سه جلسه میزان زیادی از این موها از بین می روند. 

طول اشعه لیزر یا اسپات در دستگاه لیزر الیت پلاس، اندازه های متفاوتی دارد. این مزیت باعث می شود تا موهای زائد تمامی نواحی بدن مانند شکم، بیکینی، پا، دست، کمر، زیر بغل و… از بین بروند. همچنین زمان جلسات لیزر نیز کوتاه تر می شود. 

یکی دیگر از مزیت های مهم دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+، کاهش تعداد جلسات مراجعه به کلینیک برای رفع موهای زائد می باشد. در واقع بسیاری از افراد با 6 جلسه مراجعه، رشد موهای زائدشان متوقف خواهد شد. بنابراین تعداد جلسات کمتر باعث می شود تا افراد با بودجه های مختلف بتوانند از این دستگاه استفاده کنند. در واقع هزینه های مربوط به جلسات لیزر کاهش می یابد و بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می شود. 

طراحی منحصر بفرد دستگاه لیزر الیت پلاس باعث راحتی کار با آن، سرعت و دقت بالا می شود. همچنین این دستگاه به صورت مستقیم با پوست تماس ندارد. بنابراین باعث انتقال بیماری های پوستی نمی شود. علاوه بر این دستگاه Elite+ به ماده اضافه برای لیزر نیاز ندارد. 

مشخصات دستگاه Elite+ 

مشخصات دستگاه Elite+ 

دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ ساخت شرکت بزرگ سایناشور می باشد. این شرکت تمامی دستگاه های لیزر خود را با تکنولوژی های مدرن و پیشرفته تولید می کند. بنابراین این دستگاه را می توان در کلینیک های تخصصی و معتبر پیدا در ایران پیدا کرد. 

دستگاه لیزر Elite+ دارای دو نوع لیزر با نام های الکساندرایت و ان دی یگ می باشد. طول موج لیزر الکساندرایت 755 نانومتر و در ان دی یگ طول موج 1064 است. لیزر الکساندرایت، جذب بالایی در رنگدانه های پوست دارد و برای پوست های روشن بسیار مناسب است. همچنین می تواند ضایعات پیگمانته پوست را نیز برطرف کند. اما طول موج در لیزر ان دی یگ بیشتر است. همچنین  این لیزر برای همه رنگ پوست مناسب بوده و باعث درمان ضایعات عروقی و جوانسازی غیر تهاجمی می گردد. 

همه پارامترها مانند عرض پالس و… در دستگاه لیزر الیت پلاس قابل تغییر است. قابل تنظیم بودن پارامترهای این دستگاه باعث می شود تا همه نوع پوست بتواند به راحتی از آن استفاده کند. 

دسته دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ بسیار سبک و از جنس استیل است. این ویژگی باعث می شود تا کاربر بتواند به راحتی و بدون خطا عمل لیزر موهای زائد را انجام دهد. همچنین جنس استیل دسته، ضد عفونی کردن آن را تسهیل می کند. 

با استفاده از دستگاه لیزر الیت پلاس می توان به جوانسازی پوست نیز کمک کرد. برای این منظور لیزر با دفعات زیاد و مکررا به پوست برخورد می کند. این عمل باعث انتقال گرما به لایه های زیرین پوست و فعالسازی کلاژن در این لایه ها می شود. 

میزان درد در استفاده از دستگاه الیت پلاس 

میزان درد در استفاده از دستگاه الیت پلاس 
میزان درد در استفاده از دستگاه الیت پلاس

دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ مجهز به سیستم کولینگ یا خنک کننده می باشد. این ویژگی باعث کاهش درد حاصل از حذف موهای زائد و عدم سوختگی پوست می شود. این سیستم برای خنک کنندگی از باد سرد فشرده استفاده می کند. این درحالی است که بسیاری از دستگاه های لیزر، کپسول اسپری گاز را برای خنک کردن به کار می برند. 

سیستم کولینگ در دستگاه لیزر الیت پلاس ساخت شرکت آلمانی زیمر می باشد. این سیستم هیچگونه اخلالی در کار دستگاه ایجاد نمی کند و هوای سرد را همزمان با اشعه لیزر بر روی پوست اسپری می کند. درجه هوای سیستم کولینگ تا منفی 30 درجه قابل تنظیم است. این سیستم باعث می شود تا اشعه های الکساندرایت پوست را گرم نکند و فرد با کمترین میزان درد جلسات لیزر موهای زائد خود را سپری کند. 

علاوه بر این سیستم کولینگ دارای طراحی ساده ای است. این ویژگی باعث می شود تا دستگاه در طول انجام لیزر هنگ نکند. همچنین در طول کار نیاز به تعویض کپسول نیز وجود ندارد. 

تفاوت دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ با سایر دستگاه های لیزر 

دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار مانند کندلا، دایود و… دارای تفاوت های مختلفی می باشد. دستگاه لیزر الیت پلاس برای همه تایپ های پوستی مناسب بوده و افراد مختلف می توانند بدون نگرانی موهای زائد خود را از بین ببرند. 

کیفیت و سرعت بالا، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، ایمنی بالا هنگام استفاده از این دستگاه، کاهش درد هنگام لیزر، کاهش تعداد جلسات مراجعه و… از وجوه تمایز دستگاه الیت پلاس نسبت به دستگاه های دیگر مانند کندلا، دایود و… است. 

علاوه بر این دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ به منظور کاربری های پزشکی و درمانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این ویژگی یکی از برتری های مهم دستگاه الیت پلاس نسبت به سایر دستگاه های لیزر موجود در بازار است. در واقع دستگاه Elite+ علاوه بر حذف موهای زائد در همه نقاط بدن، به منظور جوانسازی و کلاژن سازی پوست، کاهش چین و چروک های جزئی، حذف لکه ها و ضایعات پیگمانته در پوست، درمان رگ های عروقی روی دست، پا و صورت و… نیز به کار گرفته می شود.  

دستگاه لیزر الیت پلاس برای همه انواع پوست قابل استفاده است. چرا که همه پارامترهای این دستگاه مانند طول موج، عرض پالس، فلوئنس یا جریان، فرکانس و سایز اسپات قابل تنظیم می باشد. این ویژگی نیز یکی از برتری های این دستگاه نسبت به دستگاه های لیزر دیگر است. 

سوالات متداول 

  • عوارض جانبی استفاده از دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ چیست؟

باید دانست که دستگاه لیزر الیت پلاس Elite+ کاملا ایمن و بدون خطر است. در واقع پس از لیزر با این دستگاه عارضه ای در بدن رخ نمی دهد و قرمزی پوست تا حدودی طبیعی است. سیستم خنک کننده این دستگاه از بروز سوختگی و التهاب در پوست جلوگیری می کند. 

  • به چند جلسه لیزر با دستگاه الیت پلاس برای رفع کامل موهای زائد در بدن نیاز است؟ 

رفع کامل موهای زائد با لیزر بستگی به عواملی چون نوع پوست، ضخامت موها، جنسیت، سن، سطح هورمون ها و… دارد. اما حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه الیت پلاس به شش جلسه لیزر نیاز دارد. 

  • آیا استفاده از داروهای درمانی پوست در رفع موهای زائد با دستگاه الیت پلاس تاثیر دارد؟ 

بهتر است قبل از انجام لیزر با این دستگاه، به یک متخصص پوست و مو مراجعه کرده و در رابطه با قطع مصرف دارو یا ادامه مصرف با او مشورت نمود. 

همچنین ببینید :

معرفی کلینیک های برتر لیزر موهای زائد در تهران 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا