لیزر مو

بهترین مراکز لیزر سایناشور الیت پلاس تهران ✅+ آدرس و تلفن ☎️

قیمت جلسات لیزر سایناشور الیت پلاس در تهران ; دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس، یک دستگاه لیزر پیشرفته می باشد که جهت انجام درمان های مختلف پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، قادر به حذف موهای زائد، درمان لک و پیگمانتاسیون، جوان سازی پوست و درمان آکنه می باشد. در مطلب بهترین مرکز لیزر مو در تهران درباره سایر دستگاه ها قیمت ها و لیست مراکز خوب صحبت شد .

مراکز لیزر الیت پلاس سایناشور در تهران وب سایت تهران کلینیک

در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با دستگاه لیزر سایناشور و مزایای استفاده از آن اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

کارایی دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

جدول قیمت لیزر سایناشور الیت پلاس

قبل از اینکه به قیمت جلسات لیزر سایناشور الیت پلاس در تهران بپردازیم بهتر است درباره این دستگاه معجزه اسا در رفع موهای زائد چند نکته ذکر کنیم .

از جمله مهمترین مشکلاتی که امروزه خانم ها و آقایان با آن درگیر هستند، وجود موهای زائد در قسمت های مختلف بدن می باشد. امروزه دستگاه های مختلفی جهت از بین رفتن موهای زائد بدن وجود دارند، اما هر کدام از آنها از اثربخشی دائم برخوردار نمی باشند. در برخی از مواقع، امکان دارد که استفاده زیاد از دستگاه های لیزر باعث ایجاد آسیب به پوست شوند.

لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس جزو آن دسته از دستگاه های مدرن جهت از بین بردن موهای زائد بدن به شمار می رود. امروزه به دلیل وجود انواع مختلف دستگاه های لیزر، انتخاب بین بهترین آنها برای بسیاری از متقاضیان دشوار شده است. با استفاده از دستگاه لیزر سایناشور، موهای زائد بدن به طور دائم از بین می روند. اثربخشی کامل استفاده از این دستگاه به تعداد جلساتی که دوره درمان خود را تکمیل می کنید، بستگی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

قیمت جلسات لیزر سایناشور الیت پلاس در تهران چقدر است ؟

قیمت لیزر سایناشور در تهران

در جدول زیر لیست کامل قیمت های قسمت های مختلف بدن درج شده . ممکن است هر مرکز قیمتی های متفاوتی ارائه دهد اما رنج قیمت جلسات لیزر سایناشور الیت پلاس در تهران تقریبا مطابق جدول زیر میباشد .

لیست قیمت لیزر موهای زائ با دستگاه سایناشور برای خانم ها

خانم ها چقدر بابت لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور الیت پلاس باید پرداخت کنند ؟

ناحیه بدن قیمت ( به هزار تومان تومان )
لیزر فول بادی 1.1
پا کامل 620
باسن 180
بیکینی 170
دست 380
ساعد 270
بازو 170
لیزر صورت کامل 150
پشت گردن 90

لیست  قیمت جلسات لیزر مو با دستگاه سایناشور الیت پلاس برای اقایان

اقایان چقدر بابت هر جلسه لیزر با دستگاه سایناشور باید پرداخت کنند . در ادامه تفکیک هر قسمت و ناحیه بدن میتوانید قیمت ها را مشاهده کنید .

ناحیه بدن قیمت
لیزر فول بادی 2.2
کمر 660
خط ریش 90
جلو تنه 660
ساق 410
زیر بغل 170
بازو 260
پشت گردن 90

مزایای استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

رفع موهای زائد با دستگاه سایناشور

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس یکی از بهترین انواع برند دستگاه لیزر در جهان می باشد که به دلیل مزایای متعددی که دارد، مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. این دستگاه، برندی آمریکایی می باشد که در لیست بهترین برندهای دستگاه لیزر جهت رفع موهای زائد و درمان مشکلات پوستی قرار گرفته است. از جمله مهمترین مزایای استفاده از این دستگاه لیزر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قابل استفاده برای تناژهای مختلف پوستی (روشن، تیره و برنزه)
 • ایمنی فوق العاده بالا و کاملا بی خطر
 • جوابدهی در سریع ترین زمان به دلیل برخورداری از فرکانس بالا
 • عدم آسیب به پوست
 • درمان مشکلات پوستی (حذف موهای زائد ضخیم و ضایعات پوستی)
 • دارای تاییدیه FDA

ویژگی های مهم لیزر سایناشور و مقایسه آن با سایر دستگاه های لیزر

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس دارای طول موج های مختلف جهت از بین بردن موهای زائد بدن می باشد. این طول موج ها طی پالس های منظم به پوست تابانده می شوند. قبل از تکمیل جلسات درمانی نیاز است که پزشک، نوع پوست شما را بررسی کند تا بتواند جهت انتخاب طول موج مناسب دستگاه جهت از بین بردن موهای زائد بدن تان تصمیم گیری نماید. دستگاه لیزر سایناشور در مقایسه با سایر دستگاه های لیزر از جمله تیتانیوم و دیود، آسیب کمتری به پوست می رساند. در واقع می توان گفت که استفاده از این دستگاه کاملا بی خطر می باشد.

ویژگی های مهم دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

با استفاده از این دستگاه، دیگر هیچ گونه نگرانی جهت عدم رفع کامل موهای زائد بدن خود نخواهید داشت. زیرا طول موج تابانده شده به پوست به تدریج فولیکول موهای زائد بدن تان را از بین می برد.

این امر باعث می شود تا موهای زائد، ضخامت قبل را نداشته باشند. البته تعداد جلسات جهت حذف کامل موهای زائد بدن به نوع پوست، جلسات درمانی و نظر پزشک بستگی دارد. به همین خاطر نمی توان در این رابطه اظهار نظر نمود.

از جمله دیگر مهم ترین ویژگی های دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس که در سایر دستگاه های لیزر دیده نمی شود، سیستم خنک کننده آن می باشد.

این دستگاه با برخورداری از سیستم خنک کننده باعث عدم آسیب به پوست می شود. به همین خاطر است که متقاضیان هیچ گونه درد یا سوزشی را به هنگام استفاده از این دستگاه تجربه نخواهند کرد. این قابلیت به ویژه برای آن دسته از کسانی که دارای پوست حساسی می باشند، یک مزیت مهم به شمار می رود.

تعداد جلسات درمانی با دستگاه لیزر سایناشور

بغیر قیمت جلسات لیزر سایناشور الیت پلاس در تهران باید بدانید تعداد جلسات لیزر چقدر است ؟  از تعداد جلسات درمانی با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس از جمله مهمترین دغدغه های اکثر متقاضیان به شمار می رود.

به طور کلی نمی توان در رابطه با تعداد جلسات لیزر با دستگاه سایناشور اظهارنظر نمود. زیرا این این مورد به عوامل مختلفی از جمله نوع پوست و نظر پزشک بستگی دارد. البته طول دوره درمان با دستگاه سایناشور کمتر از سایر دستگاه های لیزر می باشد.

ممکن است طول دوره درمان با دستگاه لیزر سایناشور بین 4 تا 6 جلسه متغیر باشد، در حالی که در رابطه با سایر دستگاه های لیزر 8 تا 12 جلسه نیاز است تا نتیجه حاصل شود. در رابطه با تعداد جلسات درمانی به طور دقیق نمی توان اظهار نظر نمود. زیرا پوست افراد و نوع موهای زائد آنها با یکدیگر تفاوت دارد.    

لیزر با دستگاه کندلا بهتر است یا سایناشور؟

یکی از مهمترین سوالاتی که از سوی اکثر متقاضیان می شود، این است که آیا لیزر با دستگاه کندلا بهتر است یا سایناشور. در این رابطه نکات مهمی وجود دارند که باید مدنظر قرار داد. کندلا و سایناشور از جمله محبوب ترین دستگاه های لیزر موجود در جهان می باشند که اثربخشی مناسبی جهت از بین بردن موهای زائد بدن دارند. جهت پاسخگویی به این سوال باید موضوع را از منظر نحوه عملکرد و مشخصات فنی مورد بررسی قرار دهیم. سیستم خنک کننده لیزر سایناشور بر اساس باد فشرده می باشد که نیازی به تعویض دستی آن نمی باشد. فناوری این سیستم، متعلق به شرکت آلمانی زیمر می باشد. عملکرد این دستگاه به نحوی است که متقاضی هیچگونه سوزش، سوختگی یا دردی را به هنگام استفاده از آن احساس نخواهد کرد.

از فناوری سیستم خنک کننده در ساخت دستگاه لیزر کندلا نیز استفاده شده است. نحوه اسپری کردن باد خنک در دو نوع دستی و دینامیک این دستگاه لیزر از لحاظ عملکرد، کاملا متفاوت است. نکته قابل توجهی که در رابطه با ویژگی های این دو نوع دستگاه لیزر مطرح می باشد، در رابطه با هندپیس آنها است. هندپیس لیزر سایناشور دارای دو نوع مختلف می باشد که جهت استفاده از آن نیازی نیست که با پوست تماس داشته باشد. به همین خاطر است که می توان به راحتی جهت ضد عفونی و استریل کردن هندپیس های این دستگاه اقدام نمود. این امر، مزایای استفاده بی خطر از این دستگاه جهت جلوگیری از انتقال بیماری های پوستی را چندین برابر می کند.

عوارض جانبی و احتمالی استفاده از دستگاه سایناشور

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس منجر به ایجاد عوارض جدی نمی شود. البته این مورد را نمی توان به صورت قطعی اثبات نمود. از آنجا که پوست افراد کاملا متفاوت می باشد، ممکن است که استفاده از این دستگاه باعث ایجاد یک سری عوارض ناخواسته در یک سری از متقاضیان شود. از جمله رایج ترین عوارض جانبی و احتمالی استفاده از دستگاه لیزر سایناشور عبارتند از:

عوارض جانبی استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

قرمزی و تورم موضعی پوست

پس از اتمام هر مرحله از درمان، ممکن است پوست در محل مورد نظر قرمز و متورم شود. البته این مورد طی چند روز برطرف می شود.

حساسیت پوست به نور

پوست برخی از افراد ممکن است پس از درمان با لیزر، حساس شود. البته این حساسیت زمانی رخ می دهد که پوست در معرض مستقیم نور باشد. این امر باعث ایجاد سوختگی و تغییر رنگ پوست می شود.

تغییر رنگ پوست

در برخی از مواقع امکان دارد که حذف موهای زائد با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس منجر به تغییر موقت رنگ پوست شود. البته این مورد کاملا مقطعی می باشد که بعد از مدت زمان کوتاهی رفع می شود. این مورد بسیار نادر است و در برخی از شرایط اتفاق می افتد.

درد و سوزش

امکان دارد در طول درمان و حتی پس از آن، فرد احساس درد یا سوزش در محل مورد نظر داشته باشد. در برخی از مواقع امکان دارد حساسیت های شدید پوستی در رابطه با کسانی که پوست بسیار حساسی دارند، ایجاد شود. مواردی که ذکر نمودیم، تنها در رابطه با برخی از افراد اتفاق می افتند. این گونه علائم در رابطه با اکثریت متقاضیان دستگاه لیزر سایناشور وجود ندارند.

اقدامات درمانی بعد از استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

بعد از لیزر، نکات مهمی وجود دارند که باید در رابطه با آنها اطلاعات کسب نمایید. از جمله مهمترین مراقبت های درمانی که بعد از استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس باید انجام شوند، عبارتند از:

 • پس از لیزر، پوست نیاز به استراحت دارد. به منظور مراقبت از پوست خود بهتر است که از فعالیت های شدید بدنی و تماس با نور مستقیم خورشید جلوگیری نمایید.
 • استفاده از کرم های مرطوب کننده و آبرسان به منظور حفظ رطوبت پوست بعد از لیزر اهمیت ویژه ای دارد.
 • بعد از لیزر، حتما از کرم های ضدآفتاب به منظور محافظت از پوست در برابر اشعه ماورابنفش استفاده نمایید.
 • بعد از لیزر به هیچ عنوان از صابون ها و لوازم آرایشی تحریک کننده پوست استفاده نکنید.
 • در برخی از مواقع، پزشک ممکن است پمادهای خاصی را جهت کاهش التهاب و تسریع بهبود پوست توصیه کند. جهت جلوگیری از بروز عوارض احتمالی، بهتر است که بعد از لیزر جهت تهیه این پمادها اقدام نمایید.
 • بعد از لیزر، بهتر است پوست را با آب ولرم و شوینده های ملایم تمیز کنید.
 • بعد از لیزر از فعالیت های ورزشی حداقل به مدت یک روز خودداری کنید.
 • در صورت بروز هرگونه علائم، حتما با پزشک معالج خود مشورت نمایید.

با رعایت نکات زیر می توانید به بهبود سریع تر پوست خود بعد از لیزر کمک کنید. در این مقاله سعی نمودیم تا اطلاعات جامعی در رابطه با دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس و مزایای استفاده از آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم که مطالب فوق مثمر ثمر واقع شده باشد.

منابع :

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا