جوانسازی پوست

معرفی مرکز جوانسازی و پاکسازی پوست در شریعتی

اگر میخواهیم صورت و پوست زیبا و سالم داشته باشید قبل از مراجعه به مرکز پاکسازی پوست در شریعتی باید بدانید اگر سالم زندگی نکنیم بعد از مدت کوتاهی هر درمانی بکنیم با اثر خواهد بود . سبک زندگی بسیار در زیبایی پوست و شادابی و شفافیت پوست مهم است . اگر بگویید استرس زندگی پر تنش الودگی هوا نمیگذارد تا من حال پوستم خوب باشد حرف شما درست است. اما شما میتوانید یکسری روتین ها را رعایت کنید که اثر این موارد را خنثی کنید .

ابتدا باید زیاد اب بنوشید . نوشیدن کم اب باعث خشکی پوست زشتی پوست و پیری زودرس پوست میشود .

پرهیز از نوشیدن مشروبات الکی : مشروبات الکلی باعث پیری زودتر پوست میشود.

سعی کنید بعد از یک روز پر استرس کمی خلوت کنید . بسیاری از افراد کار پر مشغله و پر اسرتسی دارد. در روز 1 ساعت تنها باشید و به کار هایی که دوست دارید رسیدگی کنید. این کار باعث حال بهتر در نتیجه حال پوست بهتر میشود.

اما درادامه تکنیک های جوانسازی و پاکسازی پوست در شریعتی را بیان میکنیم.

خدمات جوانسازی و پاکسازی پوست در شریعتی

فیشال و اسکراب گیاهی

این روش معمول ساده برای شفافیت شادابی و زیبایی پوست صورت است . استفاده از برند های خوب خارجی میواند در نتیجه نهایی اثیر کنم . این روش فقط در لایه خارجی پوست انجام میشود پس تاثیر زیادی برای رفع جای جوش و لک ها نخواهد داشت و فقط برای شادابی موقتی پوست مفید است .

مزونیدلینگ 

خدمات مزونیدلینگ در لایه های عمیق تر با دستگاه میکرونیدلینگ انجام میشود که مواد مغذیه به لایه زیر پوست انجام میشود. بعد از انجام مزونیدلینگ میتوان با دستگاه co2 فرکشنال تکمیل کار پاکسازی پوست انجام میشود.

مزوتراپی مو

مزوتراپی روش برای رفع ریزش مو میباشد بنابه گفته ویکی پدیا :

استفاده از مزوتراپی در تریکولوژی می‌تواند برای ایجاد رطوبت و تغذیه پوست سر و حتی تنظیم فعالیت غدد سبورئیک پوست سر مفید باشد. ریزش مو یک چالش بی‌پایان برای بسیاری از مردان و حتی برخی از زنان است. یکی از راه‌های کمک به رشد و جلوگیری از ریزش مو انجام مزوتراپی مو است. داروهایی همراه با هورمون‌های محرک رشد مو در فولیکول‌ها برای استفاده در مزوتراپی فرموله شده‌اند و موجب می‌گردند تا میزان رشد مو و همچنین حجم مو پس از استفاده این ترکیبات در یک بازه زمانی مشخص افزایش پیدا کند. از مزوتراپی می‌توان به‌عنوان عملی پیشگیرانه برای ریزش مو و روشی برای رشد مجدد مو استفاده شود. به‌تازگی جراحان پیوند مو از مزوتراپی برای ارسال مواد مغذی به فولیکول‌های مو به‌منظور کمک به تشکیل و پایدارسازی فولیکول مو استفاده کرده‌اند که نتایج به‌دست‌آمده بسیار مطلوب بوده است.

پی ار پی مو در مرکز پاکسازی پوست شریعتی

اگر ریزش مو دارید یا دوست دارید موهایتا بلاخره بعد از سالها تجربه درمان رشد کند پیشنهاد میکنیم پی ار پی را امتحان کنید. پی ار پی که مواد مغذیه ویتامین ها و پروتئین های مفید از خون خود فرد جداسازی میشود ,  باعث تقویت ریشه موها میشود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید به مطلب زیر مراجعه کنید

بهترین مرکز پی ار پی شمال تهران

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا