لیزر مو

بهترین مراکز لیزر الیت پلاس سایناشور در غرب تهران ✅

بهترین مرکز لیزر الیت پلاس سایناشور غرب تهران ; بعد از دستگاه لیزر الکس کندلا که در لیست بهترین مرکز لیزر در غرب تهران به صورت مفصل به ان پرداختیم به سراغ لیست بهترین مراکز لیزر سایناشور غرب تهران میرویم .

مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

در هر قسمت از بدن، وجود موهای زائد مسئله ناراحت کننده‌ ای برای هر شخص است که گاهی اوقات موجب آزار روحی او می شود. امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند به جای استفاده از روش‌ های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد، با روش‌ های جدید مانند لیزر کردن اقدام به از بین بردن موهای زائد بدن خود نمایند.

دستگاه لیزر سایناشور غرب تهران

اما دستگاه‌ های متعدد بسیاری برای لیزر موهای زائد وجود دارند که ممکن است افراد به هنگام انتخاب آنها برای لیزر کردن، دچار سردرگمی شوند. دستگاه لیزر سایناشور الیت، از بهترین دستگاه‌ هایی است که موجب از بین بردن بسیار راحت موهای زائد می شود. این دستگاه درد کمتری به هنگام لیزر ایجاد می کند.

 

همچنین مراقبت از پوست پس از لیزر، با استفاده از این دستگاه بسیار کمتر است. دستگاه سایناشور موجب از بین بردن فولیکول‌ های مو می‌ شود و رشد موهای زائد را متوقف می کند. در مراکز لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران میتوانید به صورت موثر موهای زائد خود را از بین ببرید .

دو مرکز با دستگاه سایناشور الیت پلاس با نام های مرکز لیزر دلدار , و مرکز شی لیزر لیزر دارا میباشد .

معرفی بهترین مراکز سایناشور الیت پلاس غرب تهران 

مرکز لیزر شی لیزر

نام دستگاه : الیت پلاس سایتا شور  elite

شماره تماس : 02126654500

تماس و مشاوره همین حالا !

آدرس : سعادت اباد سرو شرقی

لوکیشن :


مرکز لیزر مو دلدار

نام دستگاه : سایناشور الیت پلاس

شماره تماس : 02144269514

آدرس : صادقیه خیابان سازمان آب نرسیده به گلناز شمالی روبروی کارواش ایران پلاک ۳۰۲ واحد ۱۰

لوکیشن :

 

دستگاه لیزر سایناشور غرب تهران الیت پلاس

زمانی که دوره استفاده از این دستگاه به اتمام می‌ رسد، می‌ توان نتایج فوق العاده و تاثیرات آن را به راحتی مشاهده نمود. پس از استفاده از این دستگاه و اتمام روند درمان، حدود ۸۰ درصد از موها به صورت کامل از بین می‌ روند و ۲۰ درصد دیگر هم ضخامت بسیار کمی خواهند داشت.

این دستگاه به جوانسازی پوست نیز کمک می‌ نماید. دستگاه لیزر سایناشور دارای سیستم خنک کننده فوق العاده عالی است. این سیستم خنک کننده، موجب می‌ شود تا پوست افراد به هنگام انجام لیزر نسوزد و حرارتی را احساس نکنند. همچنین با داشتن این سیستم، پوست افراد بعد از لیزر بسیار نرم و لطیف می‌ شود.

امروزه برخی مراکز لیزر، مانند مرکز لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس برای نتیجه گیری بهتر متقاضیان لیزر، استفاده می‌ کنند.

مزیت دستگاه لیزر سایناشور

مزیت دستگاه لیزر سایناشور الیت نسبت به سایر دستگاه ها

 

همانطور که قبل‌ تر نیز گفته شد، دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس از نمونه دستگاه‌ هایی است که مزایای فوق العاده‌ ای برای استفاده دارد. به همین دلیل هم در بسیاری از مراکز از جمله مرکز لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران، مورد توجه متخصصان در این زمینه قرار گرفته است. از جمله مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت باید به موارد زیر اشاره داشت.

مناسب برای انواع پوست

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران

تقریباً اکثر دستگاه‌ هایی که در ایران وجود دارند برای پوست‌ های معمولی قابل استفاده هستند و نمی‌ توان آنها را برای پوست‌ های تیره استفاده نمود. اما دستگاه لیزر سایناشور الیت برای انواع پوست‌ های برنزه و تیره نیز قابل استفاده می‌ باشد. به همین خاطر هر فرد با هر تناژ پوستی، می‌ تواند از این دستگاه لیزر استفاده نماید.

عدم وجود قطعه پلاستیکی در هندپیس

 

امروزه در بسیاری از دستگاه‌ های لیزر در قسمت هندپیس، قطعه‌ ای از جنس پلاستیک وجود دارد که امکان ابتلا به بیماری را در افراد مختلف افزایش می‌ دهد. اما دستگاه لیزر سایناشور فاقد این قطعه پلاستیکی بوده و خطر ابتلا به بیماری‌ های پوستی را کاهش می‌ دهد. به همین دلیل هم با آسودگی خاطر می‌ توان با استفاده از این دستگاه، برای لیزر اقدام نمود.

دارای فرکانس بالا

به دلیل دارا بودن فرکانس بالا، دستگاه لیزر سایناشور الیت در مدت زمان بسیار سریع سبب از بین بردن موهای زائد می‌ گردد. متقاضیان لیزر، پس از استفاده از این دستگاه می‌ توانند در مدت زمان کوتاهی تاثیر آن را مشاهده نمایند.

از بین بردن ضایعات پوستی

لازم است بدانید که این دستگاه علاوه بر از بین بردن موهای زائد بدن، موجب از بین بردن برخی ضایعات پوستی نیز می‌ شود و تاثیر فوق العاده‌ ای بر ضایعات پوستی دارد. بنابراین شما می‌ توانید برای برطرف کردن کک و مک پوستی و رفع ضایعات پوست، از دستگاه لیزر سایناشور الیت برای لیزر استفاده نمایید.

دستگاه لیزر کندلا بهتر است یا سایناشور

در پاسخ به این سوال که دستگاه لیزر کندلا بهتر است یا سایناشور باید عنوان شود که تا حدود بسیار زیادی به نوع پوست و ضخامت موهای زائد بستگی دارد. معمولاً دستگاه‌ لیزر سایناشور به سبب دارا بودن دو نوع طول موج، مناسب برای انواع پوست‌ های روشن و تیره است. اما دستگاه کندلا، بیشتر برای پوست‌ های تیره کاربرد دارد. از لحاظ سیستم خنک کننده باید بدانید که در این نوع دستگاه‌ ها، سیستم‌ های خنک کننده از نوع دینامیکی پیشرفته وجود دارند. این امر باعث می‌ شود در زمان لیزر، هیچگونه سوزش و گرمایی روی پوست احساس نشود. اما در دستگاه لیزر سایناشور سیستم خنک کننده دارای باد سرد از نوع فشرده می باشد که به جای کپسول، از اسپری گاز استفاده می‌ کنند. همین امر موجب می‌ شود که سیستم خنک کننده در این دستگاه، قوی‌ تر باشد.

 

هندپیس یا دسته دستگاه لیزر از قسمت‌ هایی است که به هنگام لیزر کردن موهای زائد، با سطح پوست برخورد دارد. در واقع این قسمت گاهی ممکن است باعث انتقال بیماری‌ های پوستی شود. در دستگاه‌ هایی مثل کندلا، این قسمت از جنس پلاستیکی است. اما در لیزرهای سایناشور این قسمت بسیار سبک است و از جنس استیل می‌ باشد که به راحتی می‌ توان آن را استریل و ضدعفونی نمود. از لحاظ طول موج نیز، این دو دستگاه با یکدیگر متفاوت هستند. به طور مثال مقدار طول موجی که دستگاه سایناشور تولید می‌ کند حدود ۱۰۶۴ نانومتر است که بسیار بیشتر از دستگاه کندلا می‌ باشد و بر روی موهای نازک تاثیر بیشتری می‌ گذارد و سبب از بین بردن موهای کرکی نیز می‌ شود. به سبب مزایای بی شمار دستگاه سایناشور، در مرکز لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران نیز از آن برای رفع موهای زائد استفاده می کنند.

 

تفاوت دستگاه لیزر کندلا و سایناشور

 

 

کلام پایانی

اگر شما هم به دنبال دستگاه لیزر مناسب برای حذف موهای زائد بدن خود هستید مناسب‌ ترین گزینه دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس است. این دستگاه توان موثری برای ایجاد بهترین نتیجه دارد. سرعت عملکرد در آن بالا بوده و زمانی که برای لیزر صرف می‌ کنید، کوتاه است. با استفاده از این دستگاه لیزر، موهای زائد بدن شما به صورت دائمی از بین می‌ روند. امکانات ایمنی این دستگاه مانند حسگرهای ایمنی و سیستم خنک کننده پوست باعث می‌ شود تا سطح پوست شما پس از لیزر آسیب نبیند. در مرکز لیزر سایناشور الیت پلاس غرب تهران، تکنسین‌ های متخصص در زمینه لیزر موهای زائد فعالیت می‌ کنند که شما را برای انجام لیزر این موها با استفاده از این دستگاه، راهنمایی می‌ نمایند.

admin

من علیرضا تاجر نویسنده این مجموعه از نوشته های تهران کلینیک هستم . امید وارم بتونم اندک کمکی تو پیدا کردن بهترین مراکز و خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان بکنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا